Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Dimension: |
19.2*4.12*5.5 |
Mold Closing Speed: |
High Speed |
Computer: |
Easy To Operate |
Capacity: |
Save More Energy |
Shipment: |
By Sea |
Machineweight: |
From 2000 To 20000 Kg Depending On Model |
Injectionpressure: |
Variable, Up To 2500 Bar |
Transportation: |
Ocean |
Dimension: |
19.2*4.12*5.5 |
Mold Closing Speed: |
High Speed |
Computer: |
Easy To Operate |
Capacity: |
Save More Energy |
Shipment: |
By Sea |
Machineweight: |
From 2000 To 20000 Kg Depending On Model |
Injectionpressure: |
Variable, Up To 2500 Bar |
Transportation: |
Ocean |
| Modell | HJF-780 |
| Abmessungen | 19.2m × 4.12m × 5.5m |
| Schimmeldickenbereich | 100 mm bis 800 mm |
| Wärmekraft | 59 kW |
| Steuerungssystemoptionen | Porcheson, Keba oder Techmation |
| Preis | 100 000 USD pro Satz |
| Mindestbestellung | 1 Satz |
| Lieferzeit | 35 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Lieferkapazität | 300 Stück pro Monat |