Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Mold Closing Stroke: |
700 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Transportation: |
Ocean |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Automatic: |
Yes |
Energyefficiency: |
High, Energy-saving Design |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Mold Closing Stroke: |
700 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Transportation: |
Ocean |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Automatic: |
Yes |
Energyefficiency: |
High, Energy-saving Design |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
| Modellnummer | HJF-780 |
|---|---|
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Maximale Plastifizierkapazität | 10-200 kg/h |
| Einspritzgeschwindigkeit | 100 g/s |
| Öltankvolumen | 3700 l |
| Stromversorgung | 380 V/50 Hz (anpassbar) |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
|---|---|
| Preis | 100.000 $ |
| Lieferfähigkeit | 300 Sätze pro Monat |
| Lieferzeit | 35 Tage |
| Verpackung | Standard-Versandverpackung |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |