Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Cooling System: |
Automatic |
Computerized: |
Computerized |
Automatic: |
Yes |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Shipment: |
By Sea |
Cooling System: |
Automatic |
Computerized: |
Computerized |
Automatic: |
Yes |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Shipment: |
By Sea |
| Marke | Haijiang |
|---|---|
| Modell | HJF-780 |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Stromversorgung | 380 V/50 Hz (anpassbar) |
| Formenhöhe | 200 mm - 800 mm |
| Formenschließhub | 700 mm |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
|---|---|
| Preis | 100.000 USD pro Satz |
| Lieferzeit | 35 Tage nach Auftragsbestätigung |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Verpackung | Standard-Versandverpackung |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |