Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Injection Rate: |
100g/s |
Computerized: |
Computerized |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Mold Closing Stroke: |
700 Mm |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Injection Rate: |
100g/s |
Computerized: |
Computerized |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Mold Closing Stroke: |
700 Mm |
| Modell | HJF-780 |
| Formöffnungshub | 700 mm |
| Plastifizierkapazität | 10-200 kg/h |
| Einspritzgeschwindigkeit | 100 g/s |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Preis | 100.000 $ pro Satz |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Lieferkapazität | 300 Sätze pro Monat |
| Lieferzeit | Ca. 35 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Versand | Seefracht mit Standardversandverpackung |