Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Transportation: |
Ocean |
Computerized: |
Computerized |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Injection Rate: |
100g/s |
Energyefficiency: |
High, Energy-saving Design |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Mold Opening Stroke: |
700 Mm |
Transportation: |
Ocean |
Computerized: |
Computerized |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Injection Rate: |
100g/s |
Energyefficiency: |
High, Energy-saving Design |
| Modell | HJF-780 |
|---|---|
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Plastifizierkapazität | 10-200 kg/h |
| Formhöhe Bereich | 200-800 mm |
| Formöffnungshub | 700 mm |
| Preis | 100.000 USD |
|---|---|
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Lieferzeit | 35 Tage |
| Versandart | Seetransport mit Standardverpackung |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |