Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Shipment: |
By Sea |
Computerized: |
Computerized |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Cooling System: |
Automatic |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Automatic: |
Yes |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
Shipment: |
By Sea |
Computerized: |
Computerized |
Max.Plasticizingcapacity: |
10-200 Kg/hr |
Cooling System: |
Automatic |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Automatic: |
Yes |
Oil Tank Capacity: |
3700L |
| Marke und Modell | Haijiang HJF-780 |
|---|---|
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Injektionsrate | 100g/s |
| Formschließhub | 700 mm |
| Plastifizierende Kapazität | 10-200 kg/h |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Lieferfähigkeit | 300 Sätze pro Monat |
| Preis | 100.000 USD pro Einheit |
| Lieferzeit | Ungefähr 35 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Verpackung | Standard-Versandverpackung |