Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Oil Tank Capacity: |
950L |
Injectionvolume: |
10 To 5000 Cm³ |
Transportation: |
Ocean |
Shotweight: |
5 To 2000 Grams |
Barrel Heating Power: |
2.6 Kw |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Tiebarspacing: |
Varies By Model, Typically 300 To 1500 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
950L |
Injectionvolume: |
10 To 5000 Cm³ |
Transportation: |
Ocean |
Shotweight: |
5 To 2000 Grams |
Barrel Heating Power: |
2.6 Kw |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Tiebarspacing: |
Varies By Model, Typically 300 To 1500 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Marke & Modell | Haijiang HJF-180 |
| Herstellungsort | Ningbo, China |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Schließkraft | 50 bis 1600 Tonnen |
| Pumpenmotorleistung | 15kW |
| Stromversorgung | 380V/50Hz (anpassbar) |
| Maschinengewicht | 2000 kg bis 20000 kg |
| Artikel | Details |
|---|---|
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Preis | 12.000 USD pro Satz |
| Lieferzeit | 30 Tage nach Auftragsbestätigung |
| Lieferfähigkeit | 300 Sätze pro Monat |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Versandart | Standardversandverpackung |